What's happening?

Video Kaynakları 1775 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Filmci Dayı Viphotstream.club
Bücür yerli yapım izle

Bücür yerli yapım izle

Sep. 21, 2018Turkey93 Dak.N/A
Your rating: 9
7.7 62 votes

Synopsis

Bücür izleme

21 Eylül 2018 tarih çıkışlı bu Film Komedi ve Aile türüne sahiptir. Yönetmen ise Umut Kırcadır. Umut Kırca, Herkesin tanıdığı ve sevdiği Levent Kırca’nın oğludur. Ayrıca Ayşe Kırca adlı kız kardeşi vardır, Dizi yönetmenliğide yapan Umut Kırca’nın ilk uzun metraj filmi El Değmemiş Aşk filmidir. Oyunculuk da yaptığı Umut Kırca’nın yönettiği diziler, Ah yasamak var ya! ve Yalanın Batsın’dır.

Bücür Konusu ve Oyuncular:

Annesini bulmaya çalışan genç bir delikanlının yaşadığı macerayı ele alan Bücür filmi, Genellikle bilgisayar başında oturan, bilgisayarın başından kalkmayan bir çocukdan bahsetmektedir ayrıca bu çocuk bilgisayarın başında oturduğu kadar da ultra zekaya sahip biridir. Bir işlemi saniyeler içerisin de çözebilir. Bu çocuk yazılımcı olucakken kendini böyle bir macerada bulmuş. Annesini hiç görmeyen Umut, yani bilgisayar başında ki çocuk Teknolojiden yararlanıp OSINT yaparak annesini bulmaya çalışır. Linux dağıtımlarından olan Kali Linux dan faydalanarak eline geçtiği Araçlar ile üstün hackerlık becerisini kullanarak hemen hemen bir kaç günde annesini tüm internet sorgusu ile nerede olduğunu bulur. Annesinin nerede olduğu internette olması da işin garip kısmıdır! Annesinin nerede olduğunu, tam adresini bulmak için sadece 3 günü vardır. Annesinin bilgilerini her ne kadar Hackerlık becerilerini kullanıp internetten öğrense de tam adresini bulamamıştır. Bakalım Umut yani Bücür annesine kavuşabilecek mi?

Oyuncular: Berat Efe Parlar, Seren Şirince, Taner Barlas, Seçkin Özdemir , Dolunay Soysert, Suat Sungur, Durul Bazan idir.

Bücür yerli yapım izle
Orijinal İsmi Bücür
IMDb Rating 4.4 225 oy

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Gorilla izle
Dayı Bir Adamın Hikayesi izle
Acı Kiraz izle
Descendants 1 izle
Babamın Ceketi izle
Vizontele izle
Kimya Filmi Yerli Netflix Filmi 2021 izle
Tuzdan Kaide izle dramatik
Sevimli Tehlikeli izle
Dağ 1 izle
Sar Başa izle
Hep Yek 1 izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

betpark supertotobet onwin melbet nerobet